Inimeste motivatsioon anda endast 100% on enamasti kõrge. Kuid ikka juhtub, et motivatsioonitase muutub ja tavaliselt me ei tea, miks ja kui palju muutub. Motivatsiooni langedes tekivad keerulised olukorrad töökaaslastega suhtlemises, aega ei kasutata enam efektiivselt ja töörõõm ning töö tulemus väheneb.

Oluline on siiski küsimus, mida teha, et isiklik motivatsioon oleks stabiilselt kõrge, et anda endast parim iga päev. Sellele ja paljudele teistele küsimustele annamegi vastuseid kasulikul koolitusel „Motivatsioonipäev raamatupidajatele“.

Motivatsioonipäev raamatupidajatele annab teadmisi, kuidas oma motivatsioonitaset igapäevaselt reguleerida ja kuidas ennetada tööstressi suurenemist ning tähelepanuvõime langust.

Koolitajad on Raimo Ülavere, Jaanus Kangur, Kristjan Otsmann ja Harald Lepisk
Kohtumiseni 17.veebruaril
Motivatsioonipäeva korraldustiim

Tööle asudes või pärast järjekordset “motivatsioonilaksu” on enamasti inimeste motivatsioon kõrge, kuid ajapikku see muutub ja tihti juht ei tea, miks muutub ja kui palju on muutunud. Motivatsiooni langedes tekivad keerulised olukorrad suhtlemises, aega ei kasutata efektiivselt ja töörõõm ning töö tulemus väheneb.

Mida juhil oleks mõistlik teha, et inimesed saaksid anda endast parima iga päev ja probleeme oleks vähem?

Sellele ja paljudele teistele küsimustele saab vastuseid kasulikul koolitusel – Motivatsioonipäev keskjuhtidele.
Motivatsioonipäeva erinevate ettekannete eesmärgiks on anda nõuandeid, kuidas kasvatada iseenda ning kaastöötajate motivatsiooni ja töörõõmu.

Motivatsioonipäeva viivad läbi osalejatelt parima tagasiside saanud superkoolitajad Raimo Ülavere,  Jaanus Kangur, Kristjan Otsmann ja Harald Lepisk.
Kohtumiseni 17. veebruaril
Motivatsioonipäeva korraldustiim

[fc id=’43’ type=’popup’][/fc]

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru